SENTIC

Pobierz katalog produktów

Marka Sentic

SENTIC to nowa, rozwijająca się marka, która oferuje produkty z zakresu dekoracji i ochrony powierzchni.
Nasze produkty przeznaczone są do stosowanie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

W swojej ofercie posiada wysokiej jakości emulsje zewnętrzne i wewnętrzne, emalie, pigmenty, grunty oraz rozcieńczalnik do farb Sentic. Farba fasadowa zewnętrzna jest dostępna w 3 uniwersalnych kolorach: białym, kremowym i beżowym, natomiast farba wewnętrzne dostępna jest w dwóch wersjach do wyboru: standard i premium. Nasze farby wewnętrzne tworzą gładką, białą powierzchnię. Farby można poddawać koloryzacji za pomocą pigmentów Sentic.

W naszej ofercie znajdują się również szeroki wybór emalii. Emalia akrylowa, ftalowa oraz nitro są przeznaczone do ogólnego stosowania, natomiast farba podkładowa sprawdza idealnie jako podkład antykorozyjny. Emalie są dostępne w kolorach, które powinny zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Największą gamę kolorów posiada Emalia Ftalowa i Akrylowa, które są dostępne aż w 11 kolorach, dodatkowo Emalia Ftalowa jest również w wersji bezbarwnej – dla osób, które chcę jedynie odświeżyć i nadać połysku malowanym powierzchniom.

Marka Sentic posiada ponadto szeroką gamę kolorystyczną pigmentów zawierającą 26 kolorów z propozycją wybarwienia podłoża w trzech opcjach rozcieńczenia. Możliwość mieszania kolorów ze sobą oraz zastosowanie innych proporcji rozcieńczenia daje  nieograniczone możliwości stworzenia własnej palety barw i odcieni.

Marka oferuje również produkty do zagruntowywania, które stanowią idealny podkład pod malowane powierzchnie. Grunt uniwersalny skutecznie zmniejsza nasiąkliwość podłoża przez co efektywnie wzmacnia podłoże.

Marka Sentic nieustannie się rozwija, aby dostarczać produkty jak najwyższej jakości.

Pobierz katalog (PDF)

Śledź nas na Facebook'u

Zobacz stronę Dragon

Zobacz stronę Pomoc Domowa